Niespodzianki w grupach I i II

dzieci66

 

Najmłodsze grupy naszego Przedszkola spotkała wielka niespodzianka.

Dzięki staraniom naszej Rady Rodziców sale I i II grupy zostały wzbogacone o nowe zabawki. Dzieci mogą się bawić nowymi wózkami, lalkami ,różnymi samochodami. Są atrakcyjne klocki, gry, układanki, puzzle ze zwierzątkami. Grupowe  kuchenki zostały wyposażone w nowe garnki, talerze, miksery, tostery, płyty indukcyjne, przybory kuchenne i różne produkty, dzięki którym dzieci mogą przygotowywać w zabawie wspaniałe dania i uczyć się dobrych zachowań  przy stole, organizując przyjęcia dla lalek i misiów. Chętne dzieci mogą wcielić się w rolę lekarza dla zwierząt i opiekować się chorymi zwierzętami dzięki zestawowi do zabawy „Weterynarz.

Dzieci były zachwycone ilością i różnorodnością zabawek. Cały dzień były bardzo aktywne, zgodnie się bawiły. Obiecały dbać o nowe zabawki, aby te jak najdłużej wszystkim dzieciom służyły i umilały przedszkolne zabawy.

Dziękujemy wszystkim Rodzicom za wpłacanie składek na Radę Rodziców, bo to właśnie dzięki temu nasza Rada Rodziców mogła sprawić tyle radości najmłodszym przedszkolakom.

 Prosimy jednocześnie wszystkich Rodziców o dalsze wpłaty na konto Rady Rodziców aby dzieci z naszego przedszkola mogły jeszcze wielokrotnie cieszyć się z takich niespodzianek.

I.Górak, I. Jankowska. 

Copyright © Topnet 2014