Dzień Edukacji Narodowej w naszym przedszkolu

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Aby podkreślić znaczenie tego święta, tradycyjnie organizujemy w naszym przedszkolu uroczyste wystepy, gościmy grono emerytowanych pracowników i przy całej społeczności przedszkola, przyjmujemy życzenia. W tym roku pandemia uszczupliła uroczystą oprawę. W kameralnym gronie z zachowaniem przepisów reżimu sanitanego Pani Dyrektor wręczyła nagrody i podziękowała za trud codziennej pracy na rzecz edukacji młodego pokolenia. Grupy V i VI przygotowały upominki  "Sowy, mądre głowy" dla całego Grona Pedagogicznego oraz pracowników administracji. Przedstawiciele grupy V : Lenka,Zuzia Ch., Ania i  Filip B., -zaprezentowali recytację wierszy. W podniosłym tonie pożegnaliśmy również naszą Panią Ulę -która, po długich latach pracy na stanowisku pomoc nauczyciela przeszła na zasłużoną emeryturę. Dziękujęmy za zaangażowanie Rady Rodziców w miłe przeżycie Dnia Nauczyciela oraz wszystkim Rodzicom za ciepłe słowa życzeń przesyłane nam drogą telefoniczną. 

   

Joanna Gnatowicz.

Copyright © Topnet 2014