Jesienny występ w grupie II i pasowanie na przedszkolaka

 
15.11.2019 w grupie II 3 i 4 latków odbyła się uroczystość Pasowania na Przedszkolaka dzieci nowoprzybyłych do naszego przedszkola. Pani dyrektor A. Makowska przywitała zebranych gości, a w szczególności maluszki, które dziś symbolicznie stały się częścią naszej przedszkolnej rodziny.
Czterolatki - starsi koledzy z grupy przy wsparciu Igi A. i Zuzi Sz. - starszaków z gr.V zaprezentowały teatrzyk wg utworu T. Fiukowskiej Dom pod grzybem, w którym również maluszki dzielnie brały udział. Po części artystycznej nastąpił moment ślubowania i pasowania. Pani dyrektor czarodziejskim ołówkiem pasowała każdego malucha na przedszkolaka. Dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy i słodkie rożki obfitości, a 4-latki prezenty.
Wszyscy potem świętowaliśmy przy słodkościach zorganizowanych przez rodziców.
Dziękujemy dzieciom za wspaniały występ, życzymy małym zuchom sukcesów każdego przedszkolnego dnia.
B.J.

Katarzyna Bąk

Copyright © Topnet 2014