To i owo z Grupy VI

W październiku mieliśmy kilka ciekawych wizyt. Znów gościliśmy w Pracowni Orange, tym razem na zajęciach plastycznych ćwiczyliśmy malowanie intuicyjne. Malowanie z wyobraźni  z zamkniętymi oczami to było nie lada wyzwanie. Próbowaliśmy też swoich umiejętności posługiwania się programami graficznymi przy komputerach. Na pewno jeszcze nie raz odwiedzimy Pracownię i miłą Panią Natalię.

Dzieci z naszej grupy brały udział w konkursie” Przedszkole  w dżungli”. Razem  z rodzicami Maja Iwanicka. Zuzia Fujarczyk ,Adaś Górasiński i Tymek Świstun wykonali piękne makiety. Wyróżniono pierwsze trzy pierwsze makiety ale my uważamy ,że praca Tymka też zasługiwała na wyróżnienie i dostał nagrodę w przedszkolu. Brawo Tymek. Cała nasza grupa została zaproszona do sali zabaw  w Jungle Park.

Radości było co niemiara!!!

Małgorzata Augustyn

Katarzyna Bąk