Występ starszaków z grupy V z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Starszaki z grupy V z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprezentowały przepiękny program artystyczny podczas którego poprzez recytację wierszy i śpiewanie piosenek  podziękowały nauczycielom i pracownikom oświaty za trud  jaki wkładają w codzienną pracę. W humorystyczny sposób odegrały skecz zastanawiając się podczas narady grupowej co tu wymyślić, aby Pani sprawić przyjemność z okazji Dnia Nauczyciela.Pomysłów było wiele m.in. podróż żaglówką dookoła świata,  stoliczek ze słodkościami, temperowanie kredek . Na koniec dzieci złożyły życzenia i wręczyły upominki wszystkim pracownikom przedszkola.Pani Dyrektor oraz przedstawicielki Rady Rodziców przedszkola złozyły również życzenia i podziękowania za zaangażowanie w pracę wszystkim nauczycielom i pracownikom placówki.

Katarzyna Bąk