uwaga konkurs

dla przedszkolaków na temat

Miś przyjacielem dziecka

Regulamin konkursu:

1. Chętny przedszkolak wykonuje jedną pracę plastyczną (przy niewielkim wsparciu rodzica) na kartce formatu A4.

2. Tematem pracy jest miś – ulubiony pluszak, bohater książkowy, postać z bajki filmowej, wymyślony przez dziecko itp.

3. Technika pracy dowolna: kredką, plakatówką, akwarelą, węglem, ołówkiem, wycinanka, wydzieranka, techniki łączone itp.

4. Kolorowanki, obrazki konturowe nie biorą udziału w konkursie.

5. Prace oceni komisja w skład której wejdą wybrani pracownicy przedszkola, rodzice i dyrekcja.

6. Dwanaście prac zostanie nagrodzonych (po dwie z każdej grupy). Za zajęcie 1-go miejsca, 2-go i 3-go oraz 9 wyróżnień dzieci otrzymają nagrody rzeczowe. Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymają drobne nagrody pocieszenia. Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wydrukowane w drukarni w dużym formacie, następnie oprawione w ramy. Tak powstanie galeria obrazów naszych przedszkolaków, która ozdobi ściany naszego przedszkola.

7. Prace należy podpisać imieniem i nazwiskiem i złożyć u nauczycielek w grupach do 10.02.2020

W ramach projektu "Dekorujemy przedszkole".